O nas

Ogrzewanie? Profitherm.

Jesteśmy młodym prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem. Nasza praca jak i wiedza jest oparta o  wieloletnie doświadczenie w branży
instalatorskiej zdobywanie w kraju jak i za jego granicami.

0
Lat Doświadczenia
0 +
Zadowolonych Klientów
0
Modernizacji Kotłowni
0 +
Realizacji z Dofinansowań

Działamy kompleksowo

Zajmujemy się modernizacjami istniejących instalacji/kotłowni jak i budową od podstaw nowych instalacji. Oferujemy szeroki zakres usług instalacje wod-kan, instalacje grzewcze, rekuperacje, odkurzacze centralne, oraz montaż źródeł ciepła. Nie boimy się nowych wyzwań. Przygotowujemy projekty nowych instalacji.

Opinie

Bardzo dobra firma! Realizowała mi instalacje grzewcza i wodnokanalizacyjną. Zawsze fachową rada i solidne wykonanie! Najlepsza firma która miałem w czasie budowy domu! Polecam!
Daniel Sośnicki
Opinia z Google
Profesjonalna obsługa, oraz doradztwo. Jakość usługi również na bardzo wysokim poziomie, wszelkie prace zostały wykonane sumiennie i starannie, dużym plusem jest również punktualność jak i umiejetność słuchania tego czego się oczekuje. Pozdrawiam i polecam usługi firmy Pana Mariusza.
Stefan Bąk
Opinia z Google
Pan Mariusz solidny profesjonalny bardzo pomocny godny polecenia. Montował nam pompę hydroforową robota na piątkę polecam tą firmę.
beata imielska
Opinia z Google

Certyfikaty

Skontaktuj się

Szukasz pompy ciepła? Skontaktuj się. Dobierzemy wydajne i oszczędne urządzenie dla Twojego budynku.

+48 512 497 796

biuro@profitherm.com.pl